Abikeskus

Osamaksed tuleb tasuda Modena Estonia OÜ kontole (IBAN EE147700771006304136). Kui oled meiega sooritanud ostu, siis saadame sulle täpsed maksedetailid emailile ning enne maksetähtpäeva teavitame sind ka SMS-iga.

Jah, saadame Sulle peale ostu sooritamist e-mailile maksegraafiku ning teavitame Sind ka SMS-iga maksetähtaja saabumisel.

Pankadevahelised maksed võivad töövälisel ajal jõuda saaja pangakontole viivitusega.

Täpsema info selle kohta, kui kiiresti jõuavad Teie panga arvelduskontolt sooritatud maksed saaja kontole, saate oma kodupangalt.

Jah, maksed saad teha vastavalt enda soovile ka enne maksetähtpäeva saabumist. Ühtegi lisatasu sellega ei kaasne.

Kui sul ei ole võimalik tasuda enda osamakset ettenähtud kuupäevaks, siis palun võta ühendust meie klienditoega info@modena.ee ja me leiame sulle sobiva lahenduse.

Kõige kiirem viis on kui teavitad sellest kaupmeest. Kaupmees teavitab omakorda sellest meid ja me teeme vajalikud muudatused enda süsteemis. Kui sa ei saa kaupmehega ühendust või tekib mingi muu takistus, siis võid alati selle pöörduda otse ka meie klienditeenindusse.

Kui sa siit ei leidnud vastust oma küsimusele, siis võta meiega ühendust e-mailil info@modena.ee või telefoninumbril +372 660 4144.