Väikelaen

Anname ideedele hoogu!

Mitmekülgne väikelaen 3-60 kuuks, mida kasutad nii, nagu soovid.

  • Raha kohe kontole
  • Laenusumma 500 € – 10000 €
  • Taotlusprotsess võtab 1 minuti
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine
500 € 10000 €
3 kuud60 kuud
Kuumakse
Loading

Modena väikelaenuga otsustad ise, milleks vaba raha kasutad. Positiivse otsuse korral, raha kohe kontole.​

Vastutustundlik väikelaen

Modena väikelaenu intressid on ühed koduturu madalaimad.

Sina otsustad

Kasuta raha kas ootamatute kulude katteks või anna enda unistustele hoogu!

Parim kasutajakogemus

Läbi taotlusprotsess mugavalt telefonis või arvutis, asukohast sõltumata.

30 päeva rahulolugarantii

Kui soovid laenu 30 päeva jooksul tagastada, siis sellega lisakulusid ei kaasne

Taotlusprotsess

Väikelaen 4 sammuga

Logi meie portaali Mobiil-ID või Smart-ID abil ja ava ühe lihtsa sammuga Modena konto.

Modena portaalis on lisaks krediiditoodetele leitavad ka erinevate kaupmeeste sooduspakkumised ja näeme igapäevaselt vaeva, et muuta keskkond veel paremaks.

Paindlik väikelaen just sellises summas ja nii pikaks perioodiks nagu ise soovid. Näed koheselt ka tagasimakstava kuutasu suurust.

Sisesta IBAN kuhu valitud summas raha ülekannet soovid ja vajuta "Edasi".

Täida lühike taotlus vajaliku informatsiooniga sissetulekute ja kohustuste kohta. 

Võib juhtuda, et vajame laenuotsuse tegemiseks taotleja pangakonto väljavõtet. Ära muretse, mingeid dokumente üles ja alla laadima ei pea. Anna meile lihtsalt luba taustakontroll läbi viia.

Saad veel pärast taustakontrolli otsustada, kas ja millises mahus laenu soovid.

Voila, nii lihtne see ongi! Positiivse otsuse ja kliendi poolse viimase kinnituse järel, kanname laenusumma koheselt taotleja pangakontole.

Vii enda ideed lisaraha abil ellu!

Väikelaen suurtele unistustele

Ilmselt oled praeguseks hetkeks langetanud otsuse, et vajad enda enda eesmärkide, vajaduste või unistuste täitmiseks lisaraha. Tõenäoliselt tead ka seda, millises summas ja milleks on väikelaen vajalik. Lahtine on veel kellelt ja mis tingimustel laentada. Meil on hea meel, et oleme selles valikus.

Väikelaen – mida pakkuja valimisel kaaluda?

Ühelt poolt võib väita, et vahet ei olegi – “raha on raha”. Teisalt öeldakse, et saatan olevat detailides. Järgnevalt toome välja olulisemad argumendid, mida on Modena väikelaenu kliendid ise välja toonud.

Kiirus ja kättesaadavus loevad

Väikelaen leiab kõige enam kasutust suuremate, elukvaliteeti parandavate väljaminekute juures. Olgu selleks siis koduremont, mööbel, auto, elukohavahetus või mõni tervist parandav protseduur. Need on väljaminekud, mida tihti edasi lükatakse, kuid mis võivad lühikese ajaga muutuda väga pakiliseks. Parandamist vajav auto, töökoht teises linnas või otsad andnud pesumasin ei lase enda järel pikalt oodata, neile olukordadele on vaja kiiret ja tõhusat lahendust. Modena väikelaen on klientidele kättesaadav olenemata nädalapäevast või kellaajast. Taotlemine võtab mõne minuti ja raha kantakse pangakontole koheselt.

Lepingu- ja haldustasud

Laenu andmine oli ca kümmekond aastat tagasi märksa vähem reguleeritud kui täna. Väikelaen kui finantsteenus sai sellel “metsiku lääne” perioodil külge põhjendatult halva maine. Näiliselt olematu intressiga laenud sisaldasid varjatud lepingu- ja haldustasusid, mis lepingu sõlmimisel võisid tähelepanuta jääda. See on ka põhjus, miks täna on krediidiandjal kohustus välja tuua väikelaenu krediidikulukuse määr. Modena väikelaen on lepingu- ja haldustasuta ning intress vastav kliendi krediidiskoorile. 

Kliendiga arvestamine

Kõik kes on Modena teenuseid kasutanud, teavad et me küsime klientidelt tagasisidet igal võimalusel. Ühtlasi on see tagasiside ka peamiseks sisendiks uute finantsteenuste loomisel ja olemasolevate arendamisel. Kuigi Modena finantsteenused on automatiseeritud, siis meie klienditugi on tööpäevadel alati olemas ja aitab. 

Rahulolugarantii

Kui Sa ei ole Modena väikelaenu tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile ilma lisakuludeta 30 päeva jooksul tagastada. Rahulolugarantii tingimused leiad siit.

Korduma kippuvad küsimused

Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda, kui oled 18-75 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik. Laenu saamiseks peab taotlejal olema registreeritud elukoha aadress Eestis.

Modena väikelaenu lepinguid saab allkirjastada smart-ID või mobiil-ID abil Modena portaalis.

Osamaksed tuleb tasuda Modena Estonia OÜ kontole (IBAN EE147700771006304136). Kui oled meiega sooritanud ostu, siis saadame sulle täpsed maksedetailid emailile ning enne maksetähtpäeva teavitame sind ka SMS-iga.

Jah, saadame Sulle peale ostu sooritamist e-mailile maksegraafiku ning teavitame Sind ka SMS-iga maksetähtaja saabumisel.

Kui sul ei ole võimalik tasuda enda osamakset ettenähtud kuupäevaks, siis palun võta ühendust meie klienditoega info@modena.ee ja me leiame sulle sobiva lahenduse.

  • Modena väikelaenu rahulolugarantii kehtib kuni 30 kalendripäeva pärast laenulepingu sõlmimist.
  • Väikelaenu tagastamiseks tuleb saata kirjalik avaldus e-posti aadressile info@modena.ee
  • Avalduses tuleb välja tuua lepingust loobumise põhjus või tingimused mis osutusid mitte sobivaks.
  • Saadame avaldusele vastu täpse tagasimaksmisele kuuluva summa, mis tuleb tasuda maksimaalselt 1 kalendripäeva jooksul pärast rahulolugarantii perioodi lõppemist.
  • Rahuolugarantii kehtib Modena väikelaenule ja ei laiene teistele pakutavatele finantstoodetele.